Våre fast ansatte

Erling Hustad

Daglig leder
erling@torabu.no
Tlf: 47 60 56 20

Nils Georg Bævre

Veileder/Tilretteegger (Stål/Tre/Utegruppe)
nils@torabu.no
Tlf: 902 34 266

Elisabet Kvamme

Tilrettelegger (Kantine)
elisabet@torabu.no
Tlf: 94 17 62 50

Heidi Dale

Nestleder og veileder
heidi@torabu.no
Tlf: 95 10 62 82

Ingvar Storvik

Tilrettelegger
(Tre/Utegruppe)
ingvar@torabu.no
Tlf: 90 72 72 35

Gry Moen

Tilrettelegger (Montering)
gry@torabu.no
Tlf: 40 46 68 11

Ranja Hustad

Veileder/tilrettelegger (Montering)

Marianne Skarseth

Tilrettelegger
(Vaskeri)
Tlf: 95 09 89 30

Edel Kausland

Tilrettelegger (Vaskeri)
Tlf: 95 09 89 30

Anita Reitan

Veileder/tilrettelegger
(Utsalg, søm, dekor)

Randi Storholm

Regnskap og fakturering
randi@torabu.no
Tlf: 48 89 44 78

Inger Bjølstad

Renholder
Tlf: 99 29 27 48


Definisjoner

Arbeidstakere - benyttes på tiltakene AFT, VTA og kommunale brukere.
Tiltaksdeltaker - Fellesbetegnelse på alle tiltak.
Fastansatte - Ledere, veiledere/ tilretteleggere, ansatt i Torabu AS
Veileder - Krav til høgskole - attføringskompetanse - kollegaveiledning.
Tilrettelegger - Realkompetanse fag erfaring - arbeidstaker.